fbpx
DOFINANSOWANIE DO SZKOLEŃ

Wysokie dotacje dla firm na terenie całej Polski

0 Komentarzy

Zmiany rynkowe, prawne, technologiczne czy kadrowe znacznie wpłynęły na pozycję na rynku oraz zyski Twojej firmy? Nie zwlekaj i skorzystaj z opcji dofinansowania, która pozwoli Ci przeszkolić się i zdobyć niezbędne kwalifikacje, rozwinąć firmę oraz poszerzyć ofertę. Kwota jaką możesz uzyskać to nawet 18 tysięcy złotych.

Projekt dofinansowania obejmuje całą Polskę, nie ma znaczenia w jakim województwie prowadzisz działalność. Szansę na uzyskanie dotacji ma każde mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo z siedzibą na terenie Polski, które doświadczyły spadku sprzedaży i trudności wynikających ze zmian w przepisach, cyfryzacji przemysłu czy istotnych zmian kadrowych. Interpretacja jest szeroka.

Pozyskane środki możesz wykorzystać m.in. na szkolenia branżowe. Jako akademia szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem oferujemy kursy w zakresie budownictwa energooszczędnego oraz OZE, w tym pomp ciepła, fotowoltaiki czy obsługi drona. Pomagamy naszym klientom skutecznie pozyskiwać dotacje na szkolenia w ramach programów krajowych i unijnych. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej nt. warunków dofinansowania. Nasz zespół zbada potrzeby Twojej firmy i pomoże dobrać szkolenia, które spełnią Twoje oczekiwania, pozwolą rozwinąć firmę, podnieść kompetencje pracowników i zapewnią ugruntowaną pozycję na rynku.

W perspektywie obecnej sytuacji na rynku energetycznym oraz zmian przepisów krajowych i unijnych inwestycja w rozwój firmy, w tym oferta dostosowana do warunków na rynku jest niezbędna, aby zapewnić firmie przetrwanie. Nasz zespół dokona analizy sytuacji Twojej firmy i zaproponuje najlepsze dla niej rozwiązanie. Nasze kursy prowadzone przez specjalistów w branży to nie tylko wiedza teoretyczna, ale także warsztaty praktyczne i możliwość uzyskania wymaganych przez prawo uprawnień.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.