UAVO VLOS NSTS-01: Uprawnienia EU Dla Pilotów Dronów - Kurs
Ocena szkolenia
5/5

NSTS-01 VLOS: Europejskie Uprawnienia Dla Pilotów Dronów – Szkolenie

Szkolenia z dronów – bezzałogowych statków powietrznych.

Nasza oferta szkoleń na Drony obejmuje następujące kategorie: NSTS-01, VLOS NSTS-02, BVLOS NSTS-05 oraz VLOS BVLOS NSTS-06. Każdy z tych kursów został starannie opracowany, aby zapewnić uczestnikom pełne zrozumienie zasad działania dronów. Jak też zdobycie niezbędnych umiejętności do bezpiecznego i efektywnego ich wykorzystywania.

Nasz Kurs NSTS-01 to idealny wybór dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dronami.

Skupiamy się na omówieniu podstawowych funkcji i parametrów dronów, zrozumieniu zasad sterowania, jak również na bezpiecznym startowaniu i lądowaniu urządzenia. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat prawa lotniczego związanego z dronami oraz dowiedzą się jakie zezwolenia i certyfikaty są potrzebne do legalnego korzystania z tych urządzeń.

Kurs VLOS NSTS-02 skupia się na szkoleniu operatorów w zakresie lotów dronów w zasięgu wzroku operatora.

Uczestnicy nauczą się planowania i prowadzenia lotów w ograniczonym obszarze oraz zrozumieją, jak unikać potencjalnych zagrożeń podczas lotu. Kładziemy również duży nacisk na doskonalenie umiejętności pilotażu oraz na zapewnienie bezpieczeństwa podczas lotów w różnych warunkach atmosferycznych.

Kategoria BVLOS NSTS-05 koncentruje się na szkoleniu operatorów. W zakresie lotów dronów poza zasięgiem wzroku operatora.

Jest to zaawansowana forma operowania dronami, która wymaga zaawansowanych umiejętności oraz znajomości najnowszych technologii w zakresie autopilotażu i łączności. Nasz kurs przygotowuje uczestników do wyzwań związanych z BVLOS i kładzie nacisk na kwestie bezpieczeństwa oraz przestrzegania obowiązujących przepisów.

VLOS BVLOS NSTS-06 – to połączenie zaawansowanych technik pilotażu oraz zarządzania lotami dronów zarówno w zasięgu wzroku operatora, jak i poza nim.

Ten kompleksowy kurs przygotowuje operatorów do skutecznego wykorzystania dronów w różnych scenariuszach, zarówno w celach rekreacyjnych, jak i profesjonalnych. Uczestnicy nauczą się skutecznego planowania lotów, zarządzania zadaniami, a także rozwiązywania problemów i awarii w trakcie operacji.

Nasze szkolenia z dronami oferują kompleksowe podejście do nauki, uwzględniając zarówno teorię, jak i praktykę. Nasi wykładowcy to doświadczeni eksperci w dziedzinie dronów. Doświadczeni prowadzący przekażą swoją wiedzę i praktyczne doświadczenie, aby uczestnicy szkoleń stali się kompetentnymi i odpowiedzialnymi operatorami dronów. Zapisz się już dziś i rozpocznij fascynującą podróż w świat dronów!

Sprawdź jakie dofinansowanie do szkoleń możesz uzyskać:

Uzyskaj nawet 100% Dofinansowania!
Wypełnij formularz i skorzystaj z
darmowej konsultacji.

Dofinansowanie [Pionowy]

Kategorie szkoleń