fbpx

SKUPIAMY SIĘ NA DOSTARCZANIU PRAKTYCZNYCH I SPRAWDZONYCH USŁUG SZKOLENIOWYCH

TWÓJ ROZWÓJ JEST DLA NAS PRIORYTETEM!

Doświadczenie

Przez 10 lat funkcjonowania firmy
zrealizowaliśmy kilkaset projektów.

Wiedza

Nasz zespół tworzy kadra
doświadczonych specjalistów.

Skuteczność

Jesteśmy znani z wysokiej
skuteczności pozyskiwania dotacji.

Wybierz branżę szkolenia

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą

Wybierz branżę szkolenia

Pozyskaj nawet 100% Dotacji na szkolenia, egzaminy, uprawnienia z oferty naszej Akademii Szkoleniowej.

UWAGA ! ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC JEST OGRANICZONA

Droga do pozyskania dotacji składa się tylko z kilku kroków. Będziemy towarzyszyć Ci bezpłatnie poprzez wsparcie merytoryczne we wszystkich etapach pozyskania środków na wybrane przez Ciebie szkolenia. Zachęcamy do współpracy każdego kto już wie, że wiedza i informacja to bezkonkurencyjny rozwój !

Od Ciebie zależy jak będzie wyglądało przeprowadzone przez nas szkolenie.

W zależności od potrzeb indywidualnych i przedsiębiorstwa będziesz mógł wybrać konkretne moduły szkoleniowe, które stworzą jedno szkolenie. Sposób doboru poszczególnych modułów szkoleniowych zostaje dokładnie omówiony i  ustalony wspólnie po analizie Twoich potrzeb, tak aby osiągnąć wspólny cel jaki założyliśmy.
Wybierz rodzaj szkoleń

To Ty decydujesz na jakie szkolenia chcesz iść – nasze moduły szkoleniowe są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz Twojej firmy.

Dopasowanie najkorzystniejszej dotacji

On-eco zadba o możliwie najbardziej korzystne dofinansowanie wybranych kursów i egzaminów. Wspólnymi siłami na podstawie otrzymanych od Ciebie informacji zdecydujemy, które dostępne dofinansowania będą najkorzystniejsze pod kątem kwoty i wysokości dofinansowania.

Skrócenie czasu oczekiwania na dotację

Będziemy Cię na bieżąco informować o aktualnie otwartych naborach z których będziesz mógł skorzystać najszybciej jak to możliwe.

Przygotowanie dokumentacji

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów. Z nami możesz liczyć na kompleksową pomoc w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Ta opcja pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu i skupić się na pracy.

Rozliczenie

Po ukończonym szkoleniu nasi pracownicy nadal będą Cię wspierać w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów abyś mógł skutecznie i szybko rozliczyć się z otrzymanych środków na kursy i egzaminy.