Jak powstaliśmy ?

On Sp. z o.o. - Ekorozwój i integracja w biznesie została założona w Rzeszowie w 2008 roku początkowo w wyniku połączenia pasji, wiedzy i doświadczenia w branży odnawialnych źródeł energii. Staliśmy się jedną z najbardziej uznanych i doświadczonych firm w branży. Wówczas rozwijaliśmy firmę poprzez współpracę z wieloma instytucjami i jednostkami sektora publicznego, spółkami giełdowymi, developerami, architektami, właścicielami ziemi i nie tylko. Wykazywaliśmy się kompletnymi usługami pod klucz, od planowania do dostawy sprzętu i instalacji paneli fotowoltaicznych na konkretnym podłożu.
71

Czym się zajmujemy teraz ?

Naszym celem jest dostarczanie niezawodnych usług szkoleniowych dla każdego kto już wie że informacja to bezkonkurencyjny rozwój!

Obecnie konsekwentnie rozwijamy i wdrażamy usługi szkoleniowe w dziedzinie: odnawialnych źródeł energii, energooszczędnego budownictwa, elektromobilności, obsługi drona oraz języka angielskiego nauczanego innowacyjnymi metodami.

Kadrę trenerów tworzą wyłącznie specjaliści pracujący na co dzień w branży powiązanej z tematyką prowadzonych szkoleń. Trenerzy przechodzą w sposób cykliczny weryfikację posiadanych uprawnień oraz uczestniczą w najnowszych szkoleniach producenckich dotyczących instalacji z branży odnawialnych źródeł energii.

Co jeszcze robimy ?

Jesteśmy jedną z wiodących w kraju firm oferujących niezależne doradztwo energetyczne. Świadczymy w tym zakresie usługi eksperckie dla instytucji komercyjnych, sektora publicznego oraz organizacji humanitarnych. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży energetycznej pozwala na dostarczenie wypróbowanych i przetestowanych rozwiązań, dzięki którym możliwy jest szybki zwrot z inwestycji oraz korzystny wpływ na środowisko.

Dostarczamy innowacyjne, transparentne i komercyjne rozwiązania energetyczne dla przedsiębiorstw we wszystkich obszarach zarządzania energią.

Naszym celem jest dostarczanie niezawodnych źródeł energii i świadczenie usług eksperckich dla instytucji komercyjnych, sektora publicznego, organizacji humanitarnych oraz zastosowań domowych. Oferujemy długotrwałe rozwiązania zapewniające szybki zwrot z inwestycji.

Wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej pozwala nam na dostarczenie wypróbowanych i przetestowanych rozwiązań, dzięki którym możliwy jest szybki zwrot z inwestycji oraz korzystny wpływ na środowisko.

ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACE Z ON-ECO

Ponad 14 lat w branży OZE

Nasi Pracownicy