Poznajmy się bliżej!

Skupiamy się na dostarczaniu praktycznych i sprawdzonych usług szkoleniowych oraz pomagamy naszym klientom skutecznie pozyskiwać środki na szkolenia w ramach programów krajowych i unijnych.

Czym się zajmujemy?

On-eco zajmuje się  dostarczaniem  praktycznych i sprawdzonych usług szkoleniowych oraz pomagamy naszym klientom skutecznie pozyskiwać środki na szkolenia w ramach programów krajowych i unijnych.

Z jednej strony systematycznie rozwijamy i wdrażamy szkolenia z zakresu: OZE, Pomp Ciepła, Fotowoltaiki, Magazynów Energii, Eko-Doradztwa, Elektromobilności czy Obsługi Drona. Z drugiej strony pomagamy naszym klientom pozyskać dotację na wybrane kursy ponieważ cenimy Twój czas, a  wiemy, że przygotowanie niezbędnej dokumentacji to bardzo powolny i długotrwały proces.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży energetycznej pozwala na dostarczenie niezależnego doradztwa energetycznego poprzez sprawdzone i godne zaufania rozwiązania dzięki którym możliwy jest szybki zwrot z inwestycji oraz korzystny wpływ na środowisko.

Kto Ci doradza i szkoli?

Pierwsza osoba z którą będziesz miał kontakt to nasz specjalista ds. szkoleń i dotacji. W trosce o jakość świadczonych usług doradczych dbamy o to, aby nasi eksperci posiadali odpowiednią wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie przez co lepiej rozumiała Twoje potrzeby indywidualne oraz potrzeby branży w której chcesz się rozwijać.

Kadrę trenerów tworzą wyłącznie specjaliści pracujący na co dzień w branży powiązanej z tematyką prowadzonych szkoleń. Trenerzy przechodzą w sposób cykliczny weryfikację posiadanych uprawnień oraz uczestniczą w najnowszych szkoleniach producenckich dotyczących instalacji z branży odnawialnych źródeł energii.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE

Zrealizowaliśmy kilkaset projektów szkoleniowych i doradczych. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma instytucjami.

SKUTECZNOŚĆ

Posiadamy jeden z najwyższych poziomów skuteczności pozyskiwania dofinasowań dla klientów indywidualnych i firm.  

ZDAWALNOŚĆ

Blisko 90% naszych uczestników ukończyło kurs z pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego UDT.

ELASTYCZNOŚĆ

Organizujemy szkolenia i egzaminy państwowe zarówno w trybie stacjonarnym jak i online.

ZASIĘG

Pozyskujemy dofinasowanie na szkolenia dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych w całym kraju.

CERTYFIKACJA

Posiadamy wiele certyfikatów i akredytacji świadczących o jakości proponowanych usług. Sprawdź nasze certyfikaty

Czy klient ma wpływ na szkolenie?

Od Ciebie zależy jak będzie wyglądało przeprowadzone przez nas szkolenie.

W zależności od potrzeb indywidualnych i przedsiębiorstwa będziesz mógł wybrać
konkretne moduły szkoleniowe, które stworzą jedno szkolenie.

Sposób doboru poszczególnych modułów szkoleniowych zostaje dokładnie omówiony i
ustalony wspólnie po analizie Twoich potrzeb, tak aby osiągnąć wspólny cel jaki założyliśmy.

SZKOLENIA

Realizujemy szkolenia z branży pomp ciepła, chłodniczej, fotowoltaiki, budownictwa energooszczędnego, audytów oraz dronów. Szkolenia dedykowane są w głównie dla monterów, instalatorów, serwisantów oraz właścicieli firm.

ZAŚWIADCZENIA

On-eco posiada akredytację Urzędu Dozoru Technicznego z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła oraz f-gaz. Udział w naszych akredytowanych kursach upoważni Cię do udziału w egzaminie UDT i ubiegać się o tytuł certyfikowanego instalatora pomp ciepła, fotowoltaiki i f-gaz.

DOFINANSOWANIE

Aby ułatwić życie naszym klientom pomagamy im w pozyskaniu dofinasowania na wszystkie szkolenia z naszej oferty. Od 2014 roku z naszej pomocy przy dofinasowaniach skorzystało kilkaset firm w całym kraju.

AUDYTY ENERGETYCZNE

Jesteśmy jedną z wiodących w kraju firm oferujących niezależne doradztwo energetyczne. Świadczymy w tym zakresie usługi eksperckie dla instytucji komercyjnych, sektora publicznego oraz organizacji humanitarnych.

DORADZTWO

Nasi specjaliści ds. szkoleń i dotacji pomogą Ci wybrać odpowiednie szkolenia aby podnieść jakość świadczonych przez Ciebie usług. Dodatkowo pomożemy Ci się rozwijać i zarabiać więcej jak najniższym kosztem.

KONSULTACJE

W On-eco otrzymujesz możliwość indywidualnych lub grupowych konsultacji z naszymi specjalistami w branży budownictwa energooszczędnego, którzy na co dzień pracują w branży.

ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACE Z ON-ECO

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Odpowiemy na wszystkie pytania, wystarczy że klikniesz
w poniższy przycisk i uzupełnisz dane, całą resztę zrobimy za Ciebie