fbpx

On-eco zajmuje się dostarczaniem praktycznych i sprawdzonych usług szkoleniowych

JESTEŚMY NA RYNKU OD 2014 ROKU

On-Eco - Ekorozwój i integracja​

Szkolenia branżowe           i pozyskiwanie dotacji

On-Eco to akredytowany przez UDT ośrodek szkoleniowy z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej i OZE. Zajmujemy się  dostarczaniem  praktycznych usług szkoleniowych oraz pomagamy naszym klientom skutecznie pozyskiwać środki na szkolenia w ramach programów krajowych i unijnych.

Weryfikujemy potrzeby rynku i systematycznie rozwijamy naszą ofertę szkoleniową. Oferujemy szkolenia z zakresu: OZE, pomp ciepłaf-gazów, fotowoltaikimagazynów energiibudownictwa energooszczędnego , elektromobilności oraz obsługi drona.

Potrzeby naszych Klientów są dla nas priorytetem. Dbamy o wysoki poziom naszych szkoleń, które prowadzi wykwalikowana kadra dydaktyczna – praktycy w branży. Nasze doświadczenie pozwala na dostarczenie niezależnego doradztwa energetycznego poprzez sprawdzone i godne zaufania rozwiązania, dzięki którym możliwy jest szybki zwrot z inwestycji oraz korzystny wpływ na środowisko

On-Eco Szkolenia Branżowe Rzeszów

Nasze doświadczenie - twój sukces

Efektywne pozyskiwanie dotacji

Możemy pochwalić się wysoką skutecznością w pozyskiwaniu dofinansowań na szkolenia.

pozyskane dofinansowanie dla firmy
0
Najwyższe pozyskane dofinansowanie na firmę
pozyskane dofinansowanie
0
Najwyższe pozyskane dofinansowanie na osobę
uzyskane dotacje
0
Wszystkie pozyskane dofinansowania

On-Eco - Ekorozwój i integracja​

Kto Ci doradza?

Pierwsza osoba z którą będziesz miał kontakt to nasz specjalista ds. szkoleń i dotacji. W trosce o jakość świadczonych usługdoradczych dbamy o to, aby nasi eksperci posiadali odpowiednią wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie przez co lepiej rozumiała Twoje potrzeby indywidualne oraz potrzeby branży w której chcesz się rozwijać.

Kadrę trenerów tworzą wyłącznie specjaliści pracujący na co dzień w branży powiązanej z tematyką prowadzonych szkoleń. Trenerzy przechodzą w sposób cykliczny weryfikację posiadanych uprawnień oraz uczestniczą w najnowszych szkoleniach.

SZKOLENIA

Realizujemy szkolenia z branży pomp ciepła, chłodniczej, fotowoltaiki, budownictwa energooszczędnego, audytów oraz dronów. Szkolenia dedykowane są w głównie dla monterów, instalatorów, serwisantów oraz właścicieli firm.

DOFINANSOWANIE

Aby ułatwić życie naszym klientom pomagamy im w pozyskaniu dofinasowania na wszystkie szkolenia z naszej oferty. Od 2014 roku z naszej pomocy przy dofinasowaniach skorzystało kilkaset firm w całym kraju. Rozwijaj się i zarabiać więcej jak najniższym kosztem.

AUDYTY ENERGETYCZNE

Jesteśmy jedną z wiodących w kraju firm oferujących niezależne doradztwo energetyczne. Świadczymy w tym zakresie usługi eksperckie dla instytucji komercyjnych, sektora publicznego oraz organizacji humanitarnych.

Zobacz kto nam zaufał

Nasi Partnerzy

On Sp z.o.o jest jedną z wiodących w Polsce niezależnych firm doradztwa energetycznego. Dostarczamy innowacyjne i transparentne, komercyjne rozwiązania energetyczne dla przedsiębiorstw we wszystkich obszarach zarządzania energią.