Odpowiemy na wszystkie pytania

związane z szkoleniami oczywiście. Bezpłatna konsultacja skierowana jest do wszystkich osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje oraz są świadomi, że wiedza to bezkonkurencyjny rozwój. Doświadczenie naszego zespołu pomoże w szczególności samozatrudnionym oraz mikroprzedsiębiorcom zatrudniającym do 9 pracowników ponieważ to dla nich pozyskujemy najwięcej środków z dotacji na szkolenia.

Bezpłatna konsultacja to tylko 15 minut podczas których możesz porozmawiać na dowolny temat związany ze szkoleniami w naszej firmie oraz wyborem najkorzystniejszego dofinansowania wybranych kursów. Termin bezpłatnej konsultacji dobieramy zawsze odpowiedni dla obu stron oraz skupiamy się na jak najwyższej jakości udzielanych odpowiedzi.

Wypełnij formularz...

PRZYKŁADOWE PYTANIA

W trosce o jakość zadawanych pytań poniżej przedstawiamy przykłady, które ułatwią nam kompleksową i profesjonalną obsługę.

  1. Jakie dofinasowanie będzie dla mnie najlepsze?
  2. Czy wybrane szkolenia pozwolą mi instalować pompy ciepła?
  3. Jakie szkolenia realizowane są w ramach akredytacji Urzędu Dozoru Technicznego?
  4. Czy certyfikat instalatora systemów fotowoltaicznych jest uznawany w innych państwach?
  5. . …Twoje własne pytanie…?

KTO ODPOWIE NA TWOJE PYTANIE?

Po otrzymaniu informacji o bezpłatnej konsultacji skontaktuje się z Tobą nasz pracownik, który postara się pomóc od razu lub ustali dogodny termin rozmowy.

Wszystkie rozmowy prowadzi nasz
wewnętrzny ekspert ds. szkoleń i dotacji w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie.

ONI JUŻ NAPISALI, CZEKAMY NA CIEBIE 🙂