Bezpłatna konsultacja

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Związane z szkoleniami oczywiście. Bezpłatna konsultacja skierowana jest do wszystkich osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje oraz są świadomi, że wiedza to bezkonkurencyjny rozwój. Doświadczenie naszego zespołu pomoże w szczególności samozatrudnionym oraz mikroprzedsiębiorcom zatrudniającym do 9 pracowników ponieważ to dla nich pozyskujemy najwięcej środków z dotacji na szkolenia.

Bezpłatna konsultacja to tylko 15 minut podczas których możesz porozmawiać na dowolny temat związany ze szkoleniami w naszej firmie oraz wyborem najkorzystniejszego dofinansowania wybranych kursów. Termin bezpłatnej konsultacji dobieramy zawsze odpowiedni dla obu stron oraz skupiamy się na jak najwyższej jakości udzielanych odpowiedzi.

Bezpłatna konsultacja Strona Główna

Kto odpowie na twoje pytania ?

Po otrzymaniu informacji o bezpłatnej konsultacji skontaktuje się z Tobą nasz pracownik, który postara się pomóc od razu lub ustali dogodny termin rozmowy.

Wszystkie rozmowy prowadzi nasz
wewnętrzny ekspert ds. szkoleń i dotacji w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie.

Co mówią nasi klienci

Zapoznaj się z opiniami, i dołącz do nich

Zobacz kto nam zaufał

Nasi partnerzy

On Sp z.o.o jest jedną z wiodących w Polsce niezależnych firm doradztwa energetycznego w związku z tym, dostarczamy innowacyjne i transparentne, komercyjne rozwiązania energetyczne dla przedsiębiorstw we wszystkich obszarach zarządzania energią.