ZYSKAJ DODATKOWE ŚRODKI
NA ROZWÓJ SIEBIE i BIZNESU Z ON-ECO
EFEKTYWNE POZYSKIWANIE DOTACJI –
NASZE DOŚWIADCZENIE – TWÓJ SUKCES!
Dowiedz się ile możesz zyskać...

KIM JESTEŚMY?

On Sp. z o.o. skupia się na dostarczaniu niezawodnych usług szkoleniowych dla każdego kto już wie że wiedza to bezkonkurencyjny rozwój!

Zajmujemy się usługami szkoleniowymi oraz pomagamy naszym klientom skutecznie pozyskiwać środki na szkolenia w ramach programów krajowych i unijnych. Dostarczamy innowacyjne i komercyjne rozwiązania energetyczne dla przedsiębiorstw we wszystkich obszarach zarządzania energią.

Możemy pochwalić się wysoką skutecznością w pozyskiwaniu dofinansowań na szkolenia.

0 PLN
Najwyższe pozyskane dofinansowanie na firmę
0 PLN
Najwyższa pozyskana dotacja na osobę
0
Tylu osobom pomogliśmy uzyskać dotację
0 %
Skuteczność pozyskanych dotacji

DOFINASOWANIE DLA CIEBIE

Twój rozwój jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że indywidualne podejście do Ciebie i Twojej firmy jest kluczem do sukcesu!

Doświadczenie – Od 2015 nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem dotacji na szkolenia z środków unijnych i krajowych. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam skutecznie zdobywać środki na rozwój Twojej firmy i CIEBIE!
Profesjonalna obsługa – w pierwszej kolejności przeprowadzi z Tobą rozmowę specjalista ds. pozyskiwania dotacji, który swoją wiedzą i doświadczeniem, krok po kroku wybierze najkorzystniejszą opcję dofinasowania Twoich szkoleń i certyfikatów;
Wsparcie na każdym etapie składania wniosku – nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji dzięki czemu przygotowanie długich i skomplikowanych wniosków to dla Ciebie minimum formalności.
Pomoc w rozliczeniu dotacji – otrzymanie dotacji na szkolenia to tylko część Twojego sukcesu. Ważną kwestią jest również rozliczenie dofinansowania, które niekiedy wymaga dużej ilości dokumentacji. Dla Twojej wygody sprawdzimy wszystkie wymagane dokumenty i pomożemy Ci bezpłatnie rozliczyć dotację i cieszyć się nowymi możliwościami.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z ON-ECO

Wybierz rodzaj szkoleń

To Ty decydujesz na jakie szkolenia chcesz iść – nasze moduły szkoleniowe są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz Twojej firmy.

Dopasowanie najkorzystniejszej dotacji

On-eco zadba o możliwie najbardziej korzystne dofinansowanie wybranych kursów i egzaminów. Wspólnymi siłami na podstawie otrzymanych od Ciebie informacji zdecydujemy, które dostępne dofinansowania będą najkorzystniejsze pod kątem kwoty i wysokości dofinansowania.

Skrócenie czasu oczekiwania na dotację

Będziemy Cię na bieżąco informować o aktualnie otwartych naborach z których będziesz mógł skorzystać najszybciej jak to możliwe.

Przygotowanie dokumentacji

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów. Z nami możesz liczyć na kompleksową pomoc w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Ta opcja pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu i skupić się na pracy.

Rozliczenie

Po ukończonym szkoleniu nasi pracownicy nadal będą Cię wspierać w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów abyś mógł skutecznie i szybko rozliczyć się z otrzymanych środków na kursy i egzaminy.

SPRAWDŹ JAKIE DOFINASOWANIE CI PRZYSŁUGUJE