Skorzystaj z dofinansowania

Możesz uzyskać nawet 90% dofinansowania

Zobacz pozostałe szkolenia

Branża pomp ciepła, chłodnicza, klimatyzacyjna

Doradca klienta

Skorzystaj z pomocy naszych doradców, poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kurs eko-doradztwa ma na celu podniesienie kwalifikacji i wiedzy z zakresu analizy efektywności energetycznej budynków oraz energooszczędnych technologii i rozwiązań stosowanych w budownictwie. Udział w szkoleniu pomoże uczestnikom a przede wszystkim handlowcom i właścicielom firm podjąć odpowiednie kroki aby zrozumieć potrzeby klienta i w sposób profesjonalny i kompleksowy zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania w budownictwie energooszczędnym.

Doświadczeni
Trenerzy

Krótkie
Terminy

Certyfikacja

Ponad 13 Lat
na rynku

Nagrywane Szkolenia

Dla kogo jest szkolenie? Kto może skorzystać ze szkolenia z doradztwa eko-
energetycznego.

Szkolenie z eko-doradztwa realizowane jest od podstaw, a więc przystąpić może każda osoba, która chce się rozwijać w branży OZE i być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami z efektywności energetycznej i energooszczędnego budownictwa. To również świetne uzupełnienie wiedzy dla osób pracujących w branży, które nadal chcą się rozwijać i podnosić swoje kompetencje. Kurs zalecany jest w szczególności handlowcom oraz pracodawcom związanym z branżą odnawialnych źródeł energii, którzy chcą kompleksowo i profesjonalnie podejść do obsługi przyszłych i obecnych klientów.

Jakie kompetencje oraz kwalifikacje otrzymasz? Efekty po ukończeniu
szkolenia z doradztwa eko-energetycznego.

Uczestnik po ukończeniu szkolenia z eko-doradztwa:

  • zna normy prawne w użytkowaniu energii oraz potrafi je zastosować w energooszczędnych rozwiązaniach w budownictwie i w przemyśle;
  • potrafi zarządzać energią w gospodarce energetycznej i wykonywać pomiary zużywanej oraz produkowanej energii;
  • zna czynniki odpowiedzialne za ochronę cieplną budynków;
  • zna zasady stosowania oraz funkcjonowania kogeneracji;

Ponadto, uczestnik rozwija następujące kompetencje społeczne: umiejętność pracy zespołowej, samokształcenia się, nabywa wiedzę o podstawowych zasadach kultury i etyki pracy obowiązujących w zawodzie doradcy energetycznego, audytora energetycznego oraz przedstawiciela handlowego.

Jak przebiega szkolenie? Sposób organizacji szkolenia z doradztwa eko-
energetycznego.

Nazwa szkolenia: Kurs z zakresu doradztwa eko-energetycznego dla handlowców oraz właścicieli firm w branży OZE- analiza potrzeb klienta. Budownictwo energooszczędne.

Liczba dni: 1 dzień.
Liczba godzin: 8h
Godziny realizacji kursu: 9:00 – 17:00.
Sposób realizacji: tryb zdalny tj. transmisja on-line na żywo.
Rodzaj platformy e-learningowej: Teams/Zoom.
Nagrywanie kursu: Tak.
Dostęp do nagrań: 7 dni od momentu udostępnienia.

Opis: Podczas prowadzonych zajęć w czasie rzeczywistym uczestnik może brać aktywny udział w szkoleniu poprzez zadawanie pytań i dyskusje zarówno z trenerem jak i pozostałymi kursantami.

Program szkolenia. Tematyka zajęć szkolenia z doradztwa eko- energetycznego.

  • OMÓWIENIE I ANALIZA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ BUDYNKÓW;
  • ENERGOOSZCZĘDNE TECHNOLOGIE I ROZWIĄZANIA STOSOWANE W BUDOWNICTWIE.

Dlaczego nasze szkolenie z magazynów energii to najlepszy wybór?

Firma On-eco działa w branży Odnawialnych Źródeł Energii od 2008 roku. Przekłada się to na bardzo duże doświadczenie i znajomość rynku OZE oraz związanych z nim trendów. Decydując się na wybrane szkolenie z eko-doradztwa będziesz krok przed konkurencją ponieważ wiemy, że wiedza i dostarczanie niezawodnych usług szkoleniowych to bezkonkurencyjny rozwój firmy.

Od 2013 roku przeszkolimy ponad 4000 fachowców. Wielu przedsiębiorców po przeszkoleniu siebie jak i pracowników z wielkim sukcesem rozwinęło i nadal rozwija swoją firmę w branży OZE. Przekłada się to również na sprawdzone metody szkolenia kolejnych profesjonalistów w swojej branży. Kadra dydaktyczna prowadząca szkolenia to praktycy, którzy na co dzień mają styczność z Odnawialnymi Źródłami Energii. Zajęcia prowadzą z pasją i pełnym zaangażowaniem dzięki czemu przekazują wiedzę w sposób ciekawy i praktyczny. Zajęcia on-line w naszej akredytowanej jednostce szkoleniowej są nagrywane i udostępniane na prośbę kursanta. Pozwala to na ponowne przeanalizowanie uzyskanej wiedzy z zakresu eko-doradztwa.