attach_money ZAPYTAJ CZY KWALIFIKUJESZ SIĘ DO POZYSKANIA DOTACJI Od 2013 roku przeszkoliliśmy
ponad 5000 przedsiębiorców
Naszą misją jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników, pracodawców, a także
uczniów szkół technicznych poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach teoretyczno-praktycznych.
On-Eco Szkolenia Oze - Dlaczego My?

SZUKASZ PRAKTYCZNEJ
WIEDZY Z ZAKRESU OZE?

Poznaj bogatą ofertę szkoleń branżowych – od konsultacji po certyfikowane uprawnienia 

Celem On-Eco jest realizacja praktycznych i sprawdzonych usług szkoleniowych w branży Pomp Ciepła, Chłodnictwa, Klimatyzacji, Fotowoltaiki, Budownictwa Energooszczędnego, Dronów i Eko-doradztwa.

Nasi klienci mogą liczyć na naszą skuteczną pomoc w pozyskiwaniu środków na kursy, szkolenia oraz egzaminy państwowe w ramach programów krajowych i unijnych.

JAK MOŻEMY CI POMÓC?
SZKOLENIA BRANŻOWE I POZYSKIWANIE DOTACJI DLA FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH

DOFINANSOWANIE KURSÓW

2800+ osób zaufało nam i skorzystało z opcji dofinansowania kursów i egzaminów. Doradzamy, monitorujemy nabory, pomagamy w przygotowaniu wniosków pod dotacje dla pracodawców, pracowników i osób fizycznych. Podnieś swoje umiejętności i jakość usług.

SZKOLENIA BRANŻOWE

Szukasz sprawdzonych i aktualnych szkoleń z pomp ciepła, fotowoltaiki, f-gazów, klimatyzacji, budownictwa energooszędnego, dronów i eko-doradztwa? 5000+ osób do tej pory skorzystało z naszych usług szkoleniowych i rozwinęło swój biznes.

EGZAMINY PAŃSTWOWE

Zapisujemy, realizujemy i pomagamy w przygotowaniu dokumentów wymaganych do udziału w egzaminach państwowych UDT f-gaz, fotowoltaika, pompy ciepła / SEP G1 i G2 „E” – eksploatacja lub/i „D” – dozór / ULC NSTS 01, 02, 03, 05, 06

KURSY PRAKTYCZNE

Wiedzę praktyczną otrzymasz od specjalistów na co dzień pracujących w branży związanej z tematyką prowadzonych szkoleń. Realizujemy kursy praktyczne w południowej, centralnej i północnej części Polski. Inni prowadzą szkolenia. My szlifujemy najlepszych fachowców w Polsce.

POZYSKAJ NAWET 100% DOTACJI NA SZKOLENIA, EGZAMINY, UPRAWNIENIA
Z OFERTY NASZEJ AKADEMII SZKOLENIOWEJ

UWAGA ! ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC JEST OGRANICZONA

Zaufali nam...

On Sp z.o.o jest jedną z wiodących w Polsce niezależnych firm doradztwa energetycznego. Dostarczamy innowacyjne i transparentne, komercyjne rozwiązania energetyczne dla przedsiębiorstw we wszystkich obszarach zarządzania energią.

Opinie naszych klientów