17 862 30 98 info@on-eco.pl

O nas

O nas

On Sp z.o.o jest jedną z wiodących w Polsce niezależnych firm doradztwa energetycznego,
dostarczającą innowacyjne i transparentne, komercyjne rozwiązania energetyczne
dla przedsiębiorstw we wszystkich obszarach zarządzania energią.

On  Sp. z o.o. została założona w Polsce w 2008 roku, w wyniku połączenia pasji, wiedzy i doświadczenia w branży odnawialnych źródeł energii. Firma jest jedną z najbardziej uznanych i doświadczonych firm w polskiej branży fotowoltaicznej.

Naszym celem jest dostarczanie niezawodnych źródeł energii i świadczenie usług eksperckich dla instytucji komercyjnych, sektora publicznego, organizacji humanitarnych oraz zastosowań domowych. Oferujemy długotrwałe rozwiązania zapewniające szybki zwrot z inwestycji. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej pozwala na dostarczenie wypróbowanych i przetestowanych rozwiązań, dzięki którym możliwy jest szybki zwrot z inwestycji oraz korzystny wpływ na środowisko.

Współpracowaliśmy do tej pory z wieloma instytucjami i jednostkami sektora publicznego, spółkami giełdowymi, developerami, architektami, właścicielami ziemi i nie tylko. Dostarczamy kompletne usługi pod klucz, od planowania do dostawy sprzętu i instalacji paneli fotowoltaicznych na konkretnym podłożu.

Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów, projektantów i konsultantów jest w stanie pomóc Ci na każdym etapie inwestycji fotowoltaicznej. Nasi konsultanci przechodzą cykliczne szkolenia, które pozwalają im być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Jest to szczególnie ważne przy wyborze właściwych rozwiązań.

Scroll to top