17 862 30 98 info@on-eco.pl

MAGAZYNOWANIE ENERGII

Magazynowanie energii

Rozwiązania w zakresie magazynowania energii

On Sp. z o.o. zapewnia  wszechstronne usługi  z  projektowania,  konstruowania  oraz integracji  rozwiązań magazynowania energii  indywidualnie dla każdego projektu.  Zespół On składający się z konsultantów ds. rozwiązań energetycznych , projektantów i inżynierów towarzyszy naszym klientom  przez cały proces zapewniając bezproblemową integrację  z rozwiązaniami przechowywania energii  oraz akumulatorami .
Obecnie, w systemach magazynowania jest zainstalowanych na całym świecie ponad 150000 Megawatów .  Istnieje wiele technologii  związanych z komercyjnymi i przemysłowymi  obiektami, które mogą pracować jako system niezależny, lub wspólnie z odnawialnymi źródłami energii takimi jak farmy fotowoltaiczne.  Od momentu odkrycia energii elektrycznej, poszukuje się skutecznych metod magazynowania energii, aby wykorzystywać ją na żądanie.  W ciągu ostatniego stulecia przemysł magazynowania energii wciąż się rozwijał oraz dostosowywał  do zmieniających wymogów energetycznych  i postępu technologicznego.
Dzisiejsze rozwiązania magazynowania energii  oferują szeroki wybór możliwości zarządzania naszymi dostawami energii  w celu zapewnienia konsumentom  oszczędności kosztów jak również tworzenia bardziej elastycznej infrastruktury energetycznej.
Korzyści magazynowania energii obejmują  wytwarzanie, przesyłanie  oraz dystrybucję energii aż do użytkownika końcowego.  Nowoczesne technologie magazynowania, systemy zarządzania energią(EMS) oraz energoelektronika  mogą obsługiwać duże wzajemnie połączone infrastruktury , jak również małe izolowane systemy zasilania  w szerokim zakresie zastosowań.
Scroll to top