fbpx

Kurs z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Zobacz inne szkolenia z branży: Pompy ciepła, F-gazy, Chłodnictwo

Przygotowanie do uzyskania uprawnień f-gazowych wraz z opłaconym egzaminem państwowym w ramach akredytacji Urzędu Dozoru Technicznego.

Kod szkolenia: 2.6

Koszt szkolenia: 963,00zł

Czas trwania: (1dzień / 8 godz.)

Uzyskaj nawet 100% Dofinansowania!
Wypełnij Formularz i skorzystaj z
DARMOWEJ KONSULTACJI!

Oddzwonimy Do Ciebie!

Bezpłatna konsultacja Strona Główna

Kurs z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła przeznaczony jest dla osób chcących wykonywać pracę z zakresu doboru, projektowania i sprzedaży urządzeń chłodniczych.

Podczas kursu poznasz profesjonalne programy komputerowe służące do projektowania i doboru urządzeń wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Uczestnicy szkolenia otrzymują jako uzupełnienie do kompleksowej tematyki szkolenia wiedzę dotyczącą zagadnień montażu wentylacji. Kurs prowadzony jest w prosty i przejrzysty sposób, który pozwoli przygotować Cię od podstawowych kwestii po procedurę pierwszego uruchomienia całego systemu.

Szkolenie z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła przeprowadzone jest w sposób zdalny tj. transmisja on-line na żywo. Kurs trwa jeden dzień (8h) i realizowany jest w godzinach od 9:00 do 17:00. Zajęcia on-line  odbywają się na platformie e-learningowej Zoom lub Teams. Celem szkolenia jest przygotowanie do samodzielnego i kompleksowego wykonywania pracy w zakresie projektowania i doboru wentylacji mechanicznej. Kurs będzie realizowany w taki sposób aby przygotować każdą osobę do wykonania pierwszych kroków w branży wentylacyjnej.

Szkolenie z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła przeznaczone jest zarówno dla osób, które stawiają pierwsze kroki w dobrze, projektowaniu i sprzedaży wentylacji mechanicznej jak i dla obecnych monterów, którzy chcą stale się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę. Kurs jest idealnym rozwiązaniem dla obecnych i przyszłych fachowców, którzy chcą profesjonalnie zajmować się doborem i projektowaniem urządzeń wentylacyjnych.

Po ukończeniu kursu z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła uczestnik:

  • posiada niezbędną wiedzę teoretyczną z zakresu budowy urządzeń wentylacyjnych;
  • ma rozeznanie w zakresie aktualnie obowiązujących przepisów oraz rozwiązań technicznych stosowanych przy montażu i eksploatacji różnego typu urządzeń wentylacyjnych;
  • umiejętność analizowania dokumentacji projektowych w dedykowanych programach komputerowych pod kątem adaptacji urządzeń urządzeniach wentylacyjnych.
DZIEŃ I [WENTYLACJA] zajęcia teoretyczne- tryb zdalny

WENTYLACJA MECHANICZNA Z ODZYSKIEM CIEPŁA

 

  • Wentylacja grawitacyjna czy wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – co wybrać?
  • Centrale wentylacyjne – budowa i parametry
  • Kanały wentylacyjne – rury karbowane oraz stalowe SPIRO – cechy i zastosowanie
  • Montaż kompletnego systemu
  • Najczęściej występujące błędy projektowo-montażowe
  • Procedura pierwszego uruchomienia całego systemu.

Aktualnie prowadzone nabory na szkolenie

Doradca klienta

Skorzystaj z pomocy naszych doradców, poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.
Informacje kontaktowe

Skorzystaj z dofinansowania

Możesz uzyskać nawet 90% dofinansowania
Dowiedz się więcej

Zobacz pozostałe szkolenia

Szkolenia z branży: Pompy ciepła,
F-gazy, Chłodnictwo
Przejdź

Doświadczeni
Trenerzy

Elastyczne
Terminy

Akredytacja
& Certyfikat

Nagrywane
szkolenie

Ponad 14 Lat
na rynku

Dodatkowe Informacje dotyczące szkolenia: Kurs z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Dlaczego nasze Szkolenie: Kurs z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. to najlepszy wybór?

Szkolenie z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła przygotuje Cię od podstaw do pracy przy doborze i montażu urządzeń wentylacyjnych. Dodatkowo otrzymasz kompleksową wiedzę dotyczącą zagadnień montażu wentylacji mechanicznej.


Podczas kursu nasi trenerzy przedstawią Ci najczęściej popełniane błędy projektowo-montażowe dzięki czemu będziesz przygotowany na wszelkiego rodzaju trudności w pracy zawodowej. Szkolenie realizowane on-line pozwoli Ci w dogodny sposób wziąć udział w kursie z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Dodatkowo łatwo i szybko przeorganizujesz swój grafik w pracy ze względu na jednodniowy kurs. Szkolenie w całości jest nagrywane, a więc nawet po ukończonym szkoleniu możesz na Twoje życzenie udostępnimy Ci nagranie abyś mógł jeszcze raz przeanalizować poruszane tematy podczas zajęć.

Co to jest wentylacja mechaniczna?

W przypadku wentylacji mechanicznej wymiana powietrza nie jest zależna od warunków atmosferycznych. Przepływ powietrza jest możliwy dzięki zastosowaniu wentylatora.