Akredytacja Urzędu Dozoru Technicznego z zakresu fotowoltaiki nr: OZE A/14/00076/19
Akredytacja Urzędu Dozoru Technicznego z zakresu pomp ciepła nr: OZE A/22/00101/20
Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno – Szkoleniowych (MSUES)
Wpis do RIS nr: 2.18/00084/2013

6.1. ANG-B Kurs języka angielskiego stosowanego w branży biznesu realizowany innowacyjnymi metodami nauczania: British Council English Business

Szkolenie adresowane jest dla osób indywidualnych, jak i pracowników mikro, małych i większych firm, które chcą udoskonalać swoje umiejętności językowe, jak również dla pracodawców chcących podnieść kwalifikacje swoim podwładnym, a tym samym zwiększyć prestiż firmy.

Wybierz termin i zapisz się

6.2.1.ANG-A1 JĘZYK ANGIELSKI - Poziom A1. NATIVE SPEAKER, kwalifikacje TELC.

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności językowych na poziomie A1, przygotowanie do egzaminu potwierdzającego znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym w szczególności zdobycie kwalifikacji TELC. Celem szkolenia jest rozwiniecie umiejętności komunikacyjnych języka funkcjonalnego i świadomości kulturowej.

Wybierz termin i zapisz się

6.2.2. ANG-A2 JĘZYK ANGIELSKI - kwalifikacje Cambridge English (KET). Poziom A2. NATIVE SPEAKER.

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności językowych na poziomie A2, przygotowanie do egzaminu KET potwierdzającego znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym w szczególności zdobycie kwalifikacji Cambridge English Qualifications. Celem szkolenia jest rozwiniecie umiejętności komunikacyjnych języka funkcjonalnego i świadomości kulturowej.

Wybierz termin i zapisz się

6.2.3. ANG-B1 JĘZYK ANGIELSKI - kwalifikacje Cambridge English (PET). Poziom B1. NATIVE SPEAKER.

Szkolenie zostało zaprojektowane tak, aby umożliwiało poznanie technik egzaminacyjnych potrzebnych do osiągnięcia wymarzonego wyniku, jakim jest zdobycie certyfikatu PET. Kurs prowadzony jest w formie przyjemnych, komunikatywnych zajęć z dużym naciskiem na personalizację.

Wybierz termin i zapisz się

6.2.4. ANG-B2 JĘZYK ANGIELSKI - kwalifikacje Cambridge English (FCE). Poziom B2. NATIVE SPEAKER.

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności językowych na poziomie B2, przygotowanie do egzaminu FCE potwierdzającego znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym w szczególności zdobycie kwalifikacji Cambridge English Qualifications. Ponadto celem szkolenia jest rozwiniecie umiejętności komunikacyjnych języka funkcjonalnego i świadomości kulturowej.

Wybierz termin i zapisz się