fbpx

Szkolenie przypominające – pompy ciepła, przygotowanie do egzaminu UDT

Szkolenie niezbędne do przedłużenia ważności certyfikatu Instalatora OZE (HP). Przygotowanie do egzaminu w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Jednodniowe szkolenie przypominające pomoże nie tylko przygotować ci się do egzaminu ale również go zdać na wysokim poziomie. Monterzy, którym w niedługim czasie kończy się ważność certyfikatu UDT z zakresu pomp ciepła mogą w krótkim czasie przygotować się do egzaminu i odnowić uprawnienia na kolejne 5 lat.

Szkolenie przypominające do uzyskania tytułu certyfikowanego instalatora pomp ciepła jest wymagane w przypadku osób, które nie są zwolnione z egzaminu UDT. Dla osób, które przystępują pierwszy raz do państwowego egzaminu z zakresu pomp ciepła będzie stanowiło to idealne uzupełnienie wiedzy i gruntowne przygotowanie się do wymagających pytań komisji egzaminacyjnej.  Monterzy, którzy odnowią lub uzyskają tytuł certyfikowanego instalatora pomp ciepła będą mogli przeprowadzać montaż wszystkich rodzajów pomp ciepła na terenie całej Unii Europejskiej. Dodatkowym atutem jest również możliwość brania udziału w montażu pomp ciepła z programów rządowych finansowanych z środków UE np. „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” .

Data

lis 03 2022
Zakończone!

Czas

OSTATNIE MIEJSCA
Cały dzień

Więcej informacji

Uzyskaj Dofinansowanie

Etykiety

BS,
Kod szkolenia: 2.2,
Online

Lokalizacja

Online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.