fbpx
Kurs certyfikujący z f-gazów, lutowanie z egzaminem Kraków

Kurs certyfikujący z f-gazów z egzaminem

Przygotowanie do uzyskania uprawnień f-gazowych wraz z opłaconym egzaminem państwowym w ramach akredytacji Urzędu Dozoru Technicznego. Lutowanie, napełnianie butli

Szkolenia f-gazy przygotowane pod uprawnienia f-gazowe jest w pełni akredytowany przez Urząd Dozoru Technicznego. Firma On-eco uzyskała pozwolenie na przeprowadzanie szkoleń w tym zakresie na podstawie akredytacji o numerze FGAZ-S/27/0005/21 pozwala uzyskać uczestnikowi kursu certyfikat f-gazowy dla personelu.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do instalatorów, serwisantów, konserwatorów którzy naprawiają i likwidują urządzenia zawierające fluorowane gazy cieplarniane (f-gazy). Całość szkolenia prowadzona jest według norm i wytycznych Urzędu Dozoru Technicznego. Podczas profesjonalnego szkolenia, które pomoże uzyskać Ci certyfikat f-gazowy nauczysz się m.in. samodzielnego lutowania twardego, miękkiego czy napełniania butli czynnikiem chłodniczym. Sam kurs trwa tylko jeden dzień, a więc umożliwi Ci łatwe i sprawne przystąpienie do egzaminu przed komisją UDT na podstawie którego otrzymasz certyfikat f-gazowy dla personelu.

Instalatorzy, serwisanci, konserwatorzy którzy pobierają f-gazy z instalacji chłodniczej do zbiorników ciśnieniowych w ramach pozytywnego egzaminu na uprawnienia f-gazowe otrzymują zaświadczenie kwalifikacyjne do napełniania zbiorników przenośnych na gazy skroplone metodą nieautomatyczną, wagowo. Powyższe zaświadczenie otrzymują Państwo w ramach: USTAWY z dnia 18.07.2021 w sprawie trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych (Dz. U. Nr 79, poz. 849) zał. 2 pkt 11 – zbiorniki przenośne o poj. 350 cm3 w zakresie napełniania (w tym gazami fluorowanymi)

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

kwi 25 2023

Czas

Cały dzień

Więcej informacji

Uzyskaj Dofinansowanie

Etykiety

Kod szkolenia: 2.4,
Kraków (Batowice),
KT

Lokalizacja

Kraków
Uzyskaj Dofinansowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.