Usługi doradztwa energetycznego, audyty przedsiębiorstw i inwestycji

On Sp. z o.o. jest jednym z wiodących niezależnych konsultantów w dziedzinie energetyki w Polsce, dostarczającym przedsiębiorstwom innowacyjne i przejrzyste rozwiązania energetyczne, na wszystkich obszarach zarządzania energią.

Jesteśmy ekspertami w redukcji zużycia energii oraz jej kosztów przez naszych klientów, dlatego nasi specjaliści zajmujący się energią wykonują całą pracę, dlatego Ty nie musisz nic robić ! Niezależnie od tego czy jesteś dużym producentem , organizacją rządową czy firmą korporacyjną, zapewniamy spełnienie wszystkich potrzeb dotyczących zaopatrzenia w energię i zarządzania energią.

Energia jest prawdopodobnie jednym z największych kosztów ogólnych dla wszystkich firm, lecz większość menadżerów nie ma pojęcia , na co ich firma wydaje pieniądze. Jeśli nie wiesz ile wydajesz , to nie wiesz ile możesz zaoszczędzić.

Usługi Audytu Energetycznego

W wyniku Rządowych przepisów zarządzania energią, które wywierają coraz większą presję na organizacjach i przedsiębiorstwach w kwestii ograniczenia emisji dwutlenku węgla oraz poprawy ich społecznej odpowiedzialności, nadszedł czas rozważyć technologie redukcji zużycia energii oraz możliwości energetyki odnawialnej dla Twojej firmy. Pierwszym krokiem jest audyt energetyczny. Nowe przepisy rządowe w sektorze energetycznym, będą ostatecznie dla dobra oraz pomocy w znalezieniu innowacyjnych sposobów wykorzystania zarządzania energią i zmniejszania emisji CO2, tym samym tworząc nowych systemy przychodów, zmniejszając koszty energii dla twojej organizacji lub korporacji.

Doradztwo w zakresie białych certyfikatów, usługi identyfikacji oraz przyznawania

Biały certyfikat jest aktywem zbywalnym, który dowodzi, że pewna część oszczędności energii została osiągnięta w stosunku do punktu odniesienia. Jest również określany jako Świadectwo Efektywności Energetycznej (ESC) lub Uznanie Efektywności Energetycznej (EEC). System handlu białymi certyfikatami, może być porównany z zielonymi certyfikatami i schematem handlu certyfikatami emisji , które mają na celu promowanie czystszego środowiska. Zielone Certyfikaty są wydawane za osiągnięcie minimum produkcji energii z odnawialnych źródeł energii, a białe certyfikaty za osiągnięcie minimum oszczędności zużycia energii i maksimum redukcji emisji dwutlenku węgla.

System białych certyfikatów zachęca firmy oraz ich klientów do oszczędzania energii dzięki różnym inwestycjom w dziedzinie efektywności energetycznej, nagradzanymi certyfikatami wydawanymi przez zarejestrowane agencje. Oszczędności są obliczane jako skumulowane oszczędności przez cały okres użytkowania produktu lub inwestycji. Biała certyfikaty są handlowane na terenie Polski, Francji oraz Włoch.

Jakie mogą być korzyści dla Twojej firmy z Demand Side Response ?

Nasi doświadczeni konsultanci ds. Energii określają dostosowany plan redukcji, aby sprostać wymaganiom biznesowym. Tysiące elastycznych klientów, aktywnie poprawiają swoją odpowiedzialność społeczną , poprzez zmniejszenie zapotrzebowania dla tradycyjnych elektrowni i umożliwiając większą generację energii.

Demand Side Response, usługi identyfikacji oraz przyznawania.

Nasze usługi Demand Side Response (DSR) pomagają dużym przedsiębiorstwom, stać się mądrzejszymi i zmaksymalizować dodatkowe przychody z istniejącej infrastruktury, dając naszym klientom większą kontrolę nad wydatkami na energię. Firmy z całej Europy zarobiły ponad 100 milionów Euro, poprzez zapewnienie oszczędności na rynku. DSR jest nowym rozdziałem efektywności energetycznej, zachęcającym użytkowników końcowych do czasowego przesuwania ich niekrytycznych systemów energetycznych, takich jak ogrzewanie, chłodzenie i oświetlenie w godzinach szczytu w Polsce.

Krajowa Sieć Energetyczna może wtedy wyłączyć niewydajne elektrownie i znacząco obniżyć koszt energii oraz wpływ na środowisko, co czyni sieć czystszą i znacznie poprawia system energetyczny naszych klientów DSR.

AUDYT ENERGETYCZNY

Audyty energetyczne

Wszystko sprawnie i na czas. Zapraszamy do kontaktu.

Audyty efektywności energetycznej

Wykonywany przez doświadczonych specjalistów.

Audyty przedsiębiorstw

Według ustawy o efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016r.

Audyt przedsiębiorstwa

Firma On Sp. z o.o. istnieje na rynku OZE od 2008 roku. Naszą misją w zakresie efektywności energetycznej jest podejmowanie działań, których celem jest efektywne gospodarowanie energią w przedsiębiorstwach i wzrost świadomości przedsiębiorców w tym zakresie. Nasza oferta obejmuje usługi szkoleniowe w zakresie OZE, a także szeroki zakres audytów energetycznych dla przedsiębiorstw.

Ocenimy stan energetyczny budynku i wskażemy w jaki sposób można obniżyć zużycie energii i zmniejszyć koszty jej zużycia.

Doświadczeni
Audytorzy

Krótkie
Terminy

Certyfikacja

Ponad 13 Lat
na rynku