fbpx

ZYSKAJ DODATKOWE
ŚRODKI NA
ROZWÓJ SIEBIE i BIZNESU Z ON-ECO

EFEKTYWNE POZYSKIWANIE DOTACJI –
NASZE DOŚWIADCZENIE – TWÓJ SUKCES!

Sprawdź jakie możesz uzyskać

DOFINANSOWANIE DO SZKOLEŃ

Nasze doświadczenie - twój sukces

Efektywne pozyskiwanie dotacji

Możemy pochwalić się wysoką skutecznością w pozyskiwaniu dofinansowań do szkoleń.

pozyskane dofinansowanie dla firmy
0
Najwyższe pozyskane dofinansowanie na firmę
pozyskane dofinansowanie
0
Najwyższe pozyskane dofinansowanie na firmę
uzyskane dotacje
0
Najwyższe pozyskane dofinansowanie na firmę

Pozyskaj nawet 100% Dotacji na szkolenia, egzaminy, uprawnienia z oferty naszej Akademii Szkoleniowej.

UWAGA ! ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC JEST OGRANICZONA

Droga do pozyskania dotacji składa się tylko z kilku kroków. Będziemy towarzyszyć Ci bezpłatnie poprzez wsparcie merytoryczne we wszystkich etapach pozyskania środków na wybrane przez Ciebie szkolenia. Zachęcamy do współpracy każdego kto już wie, że wiedza i informacja to bezkonkurencyjny rozwój!

On-Eco - Ekorozwój i integracja​

Kim Jesteśmy?

On Sp. z o.o. skupia się na dostarczaniu niezawodnych usług szkoleniowych dla każdego kto już wie że wiedza to bezkonkurencyjny rozwój!

Zajmujemy się usługami szkoleniowymi oraz pomagamy naszym klientom skutecznie pozyskiwać dofinansowanie do szkoleń w ramach programów krajowych i unijnych. Dostarczamy innowacyjne i komercyjne rozwiązania energetyczne dla przedsiębiorstw we wszystkich obszarach zarządzania energią.

Twój rozwój jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że indywidualne podejście do Ciebie i Twojej firmy jest kluczem do sukcesu!

Od 2015 nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem dotacji na szkolenia z środków unijnych i krajowych. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam skutecznie zdobywać środki na rozwój Twojej firmy i CIEBIE!

W pierwszej kolejności przeprowadzi z Tobą rozmowę specjalista ds. pozyskiwania dotacji, który swoją wiedzą i doświadczeniem, krok po kroku wybierze najkorzystniejszą opcję dofinasowania Twoich szkoleń i certyfikatów.

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji dzięki czemu przygotowanie długich i skomplikowanych wniosków to dla Ciebie minimum formalności.

Otrzymanie dotacji na szkolenia to tylko część Twojego sukcesu. Ważną kwestią jest również rozliczenie dofinansowania, które niekiedy wymaga dużej ilości dokumentacji. Dla Twojej wygody sprawdzimy wszystkie wymagane dokumenty i pomożemy Ci bezpłatnie rozliczyć dotację i cieszyć się nowymi możliwościami.