fbpx

ZYSKAJ DODATKOWE
ŚRODKI NA
ROZWÓJ SIEBIE i BIZNESU Z ON-ECO

EFEKTYWNE POZYSKIWANIE DOTACJI –
NASZE DOŚWIADCZENIE – TWÓJ SUKCES!

Sprawdź jakie możesz uzyskać

DOFINANSOWANIE DO SZKOLEŃ

Uzyskaj dotację

Nasze doświadczenie - twój sukces

Efektywne pozyskiwanie dotacji

Możemy pochwalić się wysoką skutecznością w pozyskiwaniu dofinansowań do szkoleń.

pozyskane dofinansowanie dla firmy
0
Najwyższe pozyskane dofinansowanie na firmę
pozyskane dofinansowanie
0
Najwyższe pozyskane dofinansowanie na firmę
uzyskane dotacje
0
Najwyższe pozyskane dofinansowanie na firmę

Pozyskaj nawet 100% Dotacji na szkolenia, egzaminy, uprawnienia z oferty naszej Akademii Szkoleniowej.

UWAGA ! ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC JEST OGRANICZONA

Droga do pozyskania dotacji składa się tylko z kilku kroków. Będziemy towarzyszyć Ci bezpłatnie poprzez wsparcie merytoryczne we wszystkich etapach pozyskania środków na wybrane przez Ciebie szkolenia. Zachęcamy do współpracy każdego kto już wie, że wiedza i informacja to bezkonkurencyjny rozwój!

On-Eco - Ekorozwój i integracja​

Kim Jesteśmy?

On Sp. z o.o. skupia się na dostarczaniu niezawodnych usług szkoleniowych dla każdego kto już wie że wiedza to bezkonkurencyjny rozwój!

Zajmujemy się usługami szkoleniowymi oraz pomagamy naszym klientom skutecznie pozyskiwać dofinansowanie do szkoleń w ramach programów krajowych i unijnych. Dostarczamy innowacyjne i komercyjne rozwiązania energetyczne dla przedsiębiorstw we wszystkich obszarach zarządzania energią.

Twój rozwój jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że indywidualne podejście do Ciebie i Twojej firmy jest kluczem do sukcesu!

Doświadczenie

Od 2015 nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem dotacji na szkolenia z środków unijnych i krajowych. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam skutecznie zdobywać środki na rozwój Twojej firmy i CIEBIE!

Profesjonalna obsługa

W pierwszej kolejności przeprowadzi z Tobą rozmowę specjalista ds. pozyskiwania dotacji, który swoją wiedzą i doświadczeniem, krok po kroku wybierze najkorzystniejszą opcję dofinasowania Twoich szkoleń i certyfikatów.

Wsparcie

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji dzięki czemu przygotowanie długich i skomplikowanych wniosków to dla Ciebie minimum formalności.

Pomoc w rozliczeniu dotacji

Otrzymanie dotacji na szkolenia to tylko część Twojego sukcesu. Ważną kwestią jest również rozliczenie dofinansowania, które niekiedy wymaga dużej ilości dokumentacji. Dla Twojej wygody sprawdzimy wszystkie wymagane dokumenty i pomożemy Ci bezpłatnie rozliczyć dotację i cieszyć się nowymi możliwościami.