On Sp. z o.o.

On – eksperci w branży fotowoltaicznej

On Sp. z o.o. została założona w Polsce w 2008 roku, w wyniku połączenia pasji, wiedzy i doświadczenia w branży odnawialnych źródeł energii. Firma jest jedną z najbardziej uznanych i doświadczonych firm w polskiej branży fotowoltaicznej.

Naszym celem jest dostarczanie niezawodnych źródeł energii i świadczenie usług eksperckich dla instytucji komercyjnych, sektora publicznego, organizacji humanitarnych oraz zastosowań domowych. Oferujemy długotrwałe rozwiązania zapewniające szybki zwrot z inwestycji. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej pozwala na dostarczenie wypróbowanych i przetestowanych rozwiązań, dzięki którym możliwy jest szybki zwrot z inwestycji oraz korzystny wpływ na środowisko.

Współpracowaliśmy do tej pory z wieloma instytucjami i jednostkami sektora publicznego, spółkami giełdowymi, developerami, architektami, właścicielami ziemi i nie tylko. Dostarczamy kompletne usługi pod klucz, od planowania do dostawy sprzętu i instalacji paneli fotowoltaicznych na konkretnym podłożu.

Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów, projektantów i konsultantów jest w stanie pomóc Ci na każdym etapie inwestycji fotowoltaicznej. Nasi konsultanci przechodzą cykliczne szkolenia, które pozwalają im być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Jest to szczególnie ważne przy wyborze właściwych rozwiązań.

Zakres działalności

Nasze moduły fotowoltaiczne są produkowane w Polsce, przy zastosowaniu najwyższych standardów. Używamy jedynie komponentów wyprodukowanych w UE, w celu zapewnienia najwyższej jakości naszych rozwiązań.

Nasza rola nie kończy się z momentem oddania inwestycji. Nasze długoterminowe zaangażowanie w branży fotowoltaicznej zapewnia Ci wsparcie jakiego potrzebujesz. Biorąc pod uwagę ilość wykonanych projektów i obsłużonych Klientów, nasza gwarancja rzeczywiście coś znaczy!

  • Najlepsze moduły fotowoltaiczne na rynku!
  • Gwarancja przebicia ceny!
Wieloletnie doświadczenie w branży OZE pozwoliły na wypracowanie długofalowego partnerstwa z dostawcami komponentów (falowniki, systemy montażowe, okablowanie itp.) i możliwość zaoferowania Państwu najlepszych rozwiązań w najbardziej konkurencyjnych cenach. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją, która przekracza standardy branży. W przeciwieństwie do wielu naszych konkurentów ściśle współpracujemy z wybranymi producentami przy tworzeniu produktów i wprowadzaniu ich do naszej oferty.

Doświadczenie w Polsce i różnych krajach UE pozwala nam określić, które elementy systemu zapewniają najmniejsze przestoje i straty oraz możliwie najszybszy zwrot z inwestycji.

Posiadamy sieć instalatorów w całym kraju, co oznacza, że nasi lokalni Przedstawiciel gotowi są przeprowadzić Cię przez cały proces inwestycji.

Firma ON jest w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę, niezależnie od miejsca zamieszkania, dzięki w pełni wykwalifikowanej kadrze akredytowanej przez UDT. Wszyscy nasi partnerzy zostali przeszkoleni w akademii On zgodnie z polskimi przepisami oraz dyrektywami UE, dzięki czemu dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. Udział w naszych szkoleniach jest gwarancją zdanego egzaminu w Urzędzie Dozoru Technicznego, dzięki rzetelnej wiedzy i wykwalifikowanej kadrze, którą tworzą specjaliści i profesorowie Politechniki Rzeszowskiej.

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która jest w stanie zaoferować kompleksowy pakiet szkoleniowy z zakresu fotowoltaiki. Oferujemy kilka poziomów szkoleń, zarówno dla profesjonalistów z branży, osób prywatnych, jak i właścicieli firm.

Przeprowadzamy również profesjonalne szkolenia dla instalatorów, które przygotowują uczestników do certyfikacji, zgodnie z polskimi i europejskimi przepisami.

Ponadto, organizujemy konferencje informacyjne dla mieszkańców gmin, dzięki którym lokalne społeczeństwo będzie mogło zapoznać się z potencjałem energii słonecznej. Współpracujemy również z organizacjami rządowymi, organizacjami non-profit oraz uczelniami wyższymi, celem opracowania nowych technologii i wymiany wiedzy.

Optymalizacja napięcia, to technika oszczędzania energii elektrycznej, polegająca na instalacji specjalnego urządzenia. W swoim założeniu ma ona zmienić napięcie do poziomu wymaganego przez urządzenia w danym obiekcie, zrównoważyć napięcia fazowe oraz odfiltrować składowe harmoniczne.

Dlaczego wybrać On?

  • Jedna z najbardziej doświadczonych firm z branży OZE.
  • Inwestycje pod klucz. My zajmujemy się wszystkim, Ty oszczędzasz.
  • Krajowa sieć instalacyjna. Nieważne gdzie mieszkasz – jesteśmy tam!
  • Dzięki własnej akademii szkoleniowej posiadamy najbardziej wykwalifikowanych pracowników.
  • Działamy w myśl zasady “Myśl globalnie, działaj lokalnie!”

Co mówią klienci?

“Szkolenie zorganizowane profesjonalnie – bardzo kompetentni prowadzący, zarówno części teoretycznej jak i praktycznej. Dodatkowo unikalna możlwość testowania paneli w warunkach laboratoryjnych ze wspomaganiem projektowania komputerowego. Co wiecej, bardzo atrakcyjna wizyta w zakładzie produkcji paneli fotowoltaicznych, a co najważaniejsze przemiła atmosfera.”
Sz. P. Marek Szymczyk, Gorlice
“Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania, organizacja szkolenia bardzo dobra w tym materiały szkoleniowe. Dużo cennej wiedzy o fotowoltaice. “
Sz. P. Jacek Bodulski, Hydrotech
“Miła atmosfera, ciekawa tematyka, dobry kontakt z organizatorem. “
Sz. P. Waldemar Pietras, X
“Dziękujemy za zaproszenie nas do wzięcia udziału w tym szkoleniu. Pozwoliło nam to na rozszerzenie swojej wiedzy na temat fotowoltaiki oraz pozwoliło zobaczyć w pracy oraz zaprezentować mierniki Benninga. Uważam, że przygotowanie prezentacji oraz „opieka” nad nami był na najwyższym poziomie – szczególne ukłony i podziękowania do Pani Ani.”
Sz. P. Tomasz Milczarek, Lange Łukaszuk