17 862 30 98 info@on-eco.pl

Akademia OZE

Akademia OZE

Certyfikat OZE z uprawnieniami UDT

Akademia OZE (On Sp. z o.o.) istnieje na rynku OZE od 2008 r. Naszą misją jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników, pracodawców, a także uczniów szkół technicznych poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach teoretyczno-praktycznych. Na szkolenia zapraszamy osoby, które chcą uzupełnić swoją wiedzę w dziedzinie OZE lub planują poszerzyć działalność swojej firmy.

Oferujemy szkolenia:

  1. Szkolenie autoryzowanego montera i projektanta systemów fotowoltaicznych – rekomendowane dla osób, które chcą świadczyć kompleksowe usługi – od doboru, po montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej. Szkolenie upoważnia również do uzyskania certyfikatu instalatora OZE wydawanego przez Urząd Dozoru Technicznego.
  2. Szkolenie autoryzowanego montera  pomp ciepła – rekomendowane dla osób zainteresowanych działalnością w zakresie doboru i montażu instalacji pomp ciepła. Szkolenie upoważnia również do uzyskania certyfikatu instalatora OZE wydawanego przez Urząd Dozoru Technicznego.
  3. Audyt efektywności energetycznej – dla absolwentów kierunków technicznych, w tym audytorów energetycznych oraz osób zainteresowanych tematyką zarządzania energią, które chcą wykonywać audyty energetyczne przedsiębiorstw zgodnie z najnowszą ustawą o efektywności energetycznej.

W związku z tym, że posiadamy akredytację Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła, udział w szkoleniach daje uczestnikom szansę uzyskania certyfikatu instalatora OZE uznawanego  we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Dysponujemy bogatym zapleczem w postaci specjalistycznego sprzętu oraz oprogramowania komputerowego, a także wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną z wieloletnim doświadczeniem w  branży energetycznej. Współpraca z doświadczonymi specjalistami gwarantuje wysoką jakość szkoleń oraz profesjonalne przygotowanie.

Służymy również bezpłatną pomocą w pozyskiwaniu środków finansowych z instytucji publicznych na  wszystkie oferowane przez nas szkolenia.

Scroll to top